znajdujesz się w: Start » Smalce » Smalec łysogórski

 • POLECAMY!!
  szynka staropolska

   

   

 • POLECAMY!!
  kiełbasa starowiejska
 • POLECAMY!!
  Kiełbaski Kornetki kamień

Smalec łysogórski

39 smalce w foremkach      Smalec łysogórski jest smalcem o tradycyjnym, domowym smaku. Jest doskonałym składnikiem kanapek oraz wielu potraw, gdyż jest wyrabiany metodą tradycyjnego wytopu, z najlepszych surowców wieprzowych. Dzięki dodatkom smakowym w postaci m.in. bekonu, cebuli, czosnku oraz specjalnie dobranej kompozycji przypraw, charakteryzuje się niepowtarzalnym smakiem i aromatem. Konsystencja  doskonale nadająca się do smarowania pieczywa zachęca aby był wykorzystywany jako znakomita przystawka do każdego posiłku. Niewielkie przezroczyste opakowania o masie 200g ułatwiają jego przechowywanie.
Karta logistyczna produktu   Zamówienia

 

Pełna nazwa handlowa:                   Smalec łysogórski
Opis produktu:
Smalec smakowy, konfekcjonowany, produkowany z tłuszczy wieprzowych oraz mięsa wieprzowego,z dodatkiem naturalnych przypraw. Wytapiany tradycyjnie w otwartych kotłach, przeznaczony do spożycia na zimno i na gorąco.
Pakowanie:

Pakowany w pojemniki jednorazowe, o gramaturze jednostkowej 200g; Opakowanie zbiorcze: karton tekturowy o wymiarach: 30x30x20cm, zawierający 27 szt. pojemników. Pełne dane logistyczne znajdują się w Karcie logistycznej produktu.

*Istnieje możliwość zamówienia smalcu w innych opakowaniach i wago-miarach. W tej sprawie prosimy o kontakt z Działem Handlowym.

Okres minimalnej trwałości:      5 miesięcy

poprzedni smalec

 następny smalec

 

Wszelkie prawa zastrzeżone @copy; 2011 AWEX sp. j.
strony internetowe Kielce
Pozycjonowanie Kielce